Packard Bell dot S2

Підготовлені користувачі напевно знають, що крім власного ім'я компанія Acer використовує для найменування своєї продукції ще два бренди - «бюджетний» eMachines і «дизайнерський» Packard Bell. Саме тому зовсім не дивно, що десятидюймовый нетбук на платформі Intel Pine Trail, розглянутий у даному матеріалі, виділяється серед конкурентів дійсно стильним зовнішнім виглядом.

На відповідний лад набудовує вже логотип на кришці, що сам по собі виглядає досить виразно: сріблистий металевий «лейбл» з вигравіруваною назвою компанії і яскраво-червоним двухбуквенным скороченням бренда. Та й на самій глянсовій кришці, що спочатку здається просто чорної, при ближчому розгляді стає помітний полосчатый візерунок з тонких блискучих ліній. Природно, це не єдиний колірний варіант оформлення dot S2 - також доступні біла й червона схеми.

Стильний металевий логотип являє собою окремий дизайнерський елемент, а не просте позначення приналежності до бренда

Packard Bell dot S2

Відчуття стилю не губиться й після розкриття нетбука. Найбільше враження робить схема індикації: у лівому верхньому куті робочої області світиться напівпрозора панель кнопки включення, оформлена у вигляді розбіжних кіл від краплі води; правий кут займає ідентична панель, на якій в активному режимі виводяться підсвічені синім і червоним логотипи адаптерів Bluetooth і Wi-Fi. Навіть стандартний ряд індикаторів режимів схований у загостреній передній грані й видний лише в робочому стані. І нарешті, завершує перелік дизайнерських елементів виконаний у вигляді масиву крапок на подладонной панелі тачпад з підтримкою технології Multi-touch.

Packard Bell dot S2

Цікаво, що при настільки підвищеній увазі до дизайну нетбук вийшов досить зручним. Непрактичним глянцем оформлена лише кришка (верхня частина й окантовка матриці), клавіатура пристрою типова для десятидюймовых моделей від Acer, її особливостями є розділена схема й зменшені по висоті у два рази клавіші блоку стрілок. Корпус відрізняється мінімальною товщиною, причому акумулятор виходить тільки за межі днища (але не задньої грані), виступаючи у вигляді зручної підставки, ергономічно робочої панелі, що піднімає далеку частину.

Набір і кількість рознімань типові для сучасних нетбуков, а от співвідношення ціна/функціональність в Packard Bell dot S2 одне із кращих у класі: за цілком розумні гроші ви одержуєте 2 ГБ оперативної пам'яті, об'ємний жорсткий диск на 320 ГБ, комплектну ОС і посилений ємний акумулятор на 48 Вт год, від якого пристрій проробив практично 8 годин у режимі емуляції читання.

Packard Bell dot S2

Технічні характеристики Packard Bell dot S2

Packard Bell dot S2

Процесор Intel Atom N450 (1,66 Ггц)

Чипсет Intel NM10

Packard Bell dot S2

Графічний адаптер Intel GMA 3150

Оперативна пам'ять 2 ГБ, DDR 2-800

Екран 10,1" (1024?600), глянсовий

Packard Bell dot S2

Яскравість екрана, хв./макс. 15/185 кд/м2

Packard Bell dot S2

Накопичувач 320 ГБ (5400 про/хв)

Packard Bell dot S2

Привод немає

Зовнішні рознімання 3?USB, RJ-45, VGA, мікрофонний, для навушників

Комунікації SD, MMC, MS (Pro), x, Ethernet, Wi-Fi 802.11 b/g/n, Bluetooth 2.1

Батарея 4400 мА год, 10,8 У (48 Вт ч)

Автономність, режим повного навантаження/читання 4 год 50 хв/7 год 50 хв

Предустановленная ОС Windows 7 Starter

Габарити й маса 258?185?25,2 мм, 1,21 кг

Ціна $430

Packard Bell dot S2

Поделится своим мнением

Пожалуйста, зарегистрируйтесь для комментирования.