В самий пік новорічних вильотів за зимовим туристичним напрямками розклад рейсів Red Wings поставлено під питання: з-за суботньої катастрофи рейсу Пардубица — Москва чиновники Росавіації поки не стали забороняти польоти Ту-204, проте в неділю приступили до тотальної перевірки.

В результаті всі чартери відкладені на невизначений час: їх вильоти постійно переносяться, а туроператори очікують результатів перевірки, проте вже готові почати пошуки альтернативного перевізника.

Вже в суботу ввечері чиновники, щоб зняти з себе можливі звинувачення в недостатньому контролі авіакомпаній, заявили, що попереджали Red Wings про дефекти гальмівної системи лайнерів Ту-204, з яких цілком складається парк цієї авіакомпанії.

При цьому Євгенія Конколь, гендиректор туроператора «Спектрум», який виступав консолідатором розбився рейсу, висловила впевненість, що заборона на польоти Ту-204 введений не буде (нагадаємо, що після авіаційних катастроф влади часто вводять тимчасову заборону на польоти літаків, однотипних разбившемуся, аж до з’ясування причин катастрофи). І справді, аж до неділі такої заборони на Ту-204 введено не було, однак почалися масштабні перевірки флоту Red Wings, що викликало величезний збій у розкладі новорічних вильотів і сотні туристів застрягли в аеропортах.

Так, суботній рейс Red Wing на Гренобль туроператора «Асент Тревел» з 160 туристами, призначений спочатку на 21:00, був спочатку перенесений на 22:30, а потім на 06:00 ранку неділі (туристів при цьому розмістили в готелі). Вже після повторної реєстрації туристів рейс знову перенесли на 14:00 неділі. «Red Wings виконує багато туристичних чартерів на курорти Єгипту, Чехії, Іспанії, а також Франції. Поки що спостерігаються тотальні затримки рейсів цієї авіакомпанії по всім цим напрямкам, пов’язані з перевіркою літаків. Сподіваюся, що незабаром ця проблема вирішитися і вильоти поступово увійдуть у свій штатний розклад.

Однак якщо чиновники все ж ведуть заборону на польоти Ту-204, то туроператорам доведеться дуже непросто, шукаючи заміну цим рейсам у пік сезону. Поки ж ринок знаходиться в очікуванні і надії, що розклад прийде в норму», — розповіла Ірина Тюріна, прес-секретар РСТ.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here