На що звертати увагу при покупці гель-лаку купить гель лаки недорого? Оскільки гель-лаки для нігтів день за днем стають все більш популярні — синхронно зростає і кількість незадоволених покупців, ніби стійкістю, консистенцією, пензликом у флаконі, а також об’ємом.

1. Стійкість покриття на нігтях. Тут дуже велике значення має якісна підготовка нігтьової пластини, а саме: манікюр, шліфування нігтя пилкою і знежирення праймером. Після слід приділити особливу увагу прокраске вільного краю нігтя (торця), якщо є можливість, то також фарбуйте внутрішню частину вільного краю нігтів. Цим Ви додасте додаткову стійкість покриттю. Дану процедуру слід виконати по черзі з базовим гелем, кольоровим гель-лаком і фінішним гелем.

2. Консистенція гель-лаку. Оскільки ми є прямим постачальником якісних професійних гель-лаків в Україні купить гель лаки недорого, на нашу думку правильна консистенція гель-лаку повинна бути наступною: чи не густа і не рідка, якщо набрати повну пензлик гель-лаку — він повинен капнути повільної, що тягнеться краплею. В середньому для покриття нігтів необхідно 2-3 тонких шару гель-лаку.

Не намагайтеся покрити нігті щільним шаром гель-лаку за один шар, є велика ймовірність що гель-лак в процесі полімеризації (сушіння) в УФ-лампі або лід-лампі затечет під кутикулу, збереться до центру нігтя, скривиться або просто висохне з напливами і нерівностями купить гель лаки недорого. У цьому випадку вся ваша робота пропала і потрібно буде починати все спочатку.

3. При покупці купить гель лаки недорого обов’язково зверніть увагу на пензлик у флаконі, так як правильне і зручне нанесення гель-лаку на нігті безпосередньо залежить від якості і зручності використання пензлика. Не полінуйтеся спробувати пензлик з гель-лаком у себе на нігті, або на іншій поверхні. Постарайтеся відчути зручність або навпаки незручність використання кисті — в майбутньому це заощадить Вам час і нерви. Так як неякісна і незручна пензлик відніме у Вас набагато більше часу і нервів в роботі. На нашу думку кисть у гель-лаку повинна бути середнього розміру, в міру м’яка і пружна, а при використанні не повинна «полосить» (гель-лак не повинен лягати смугами) і обов’язково з рівним прямим зрізом ворсу — найбільш зручна у використанні. Якщо ворс пензля закінчується півколом або овалом — радимо утриматися від покупки. Чи не рекомендуємо купувати гель-лак з великим пензликом — по нашим спостереженням така кисть менш зручна в роботі. До речі є ще один момент — це ковпачок флакона. Останнім часом почастішали випадки нестандартних форм ковпачка, найзручніше щоб він був класичної конусоподібної форми, адже саме за нього Ви будете тримати пензлик гель-лаку при нанесенні.

4. Обсяг флакона гель-лаку. Багато жінок і дівчат купуючи купить гель лаки недорого великий флакон гель-лаку думають що в цьому мають перевагу, типу «вистачить надовго». Це помилкова думка, на підтвердження згадайте скільки у Вас в косметичці майже невикористаних звичайних лаків для нігтів. На практиці доведено, що в середньому жінка може покрити нігті одним кольором будь-то звичайним лаком або гель-лаком 2-3 рази. Потім це флакончик просто валяється в косметичці або подарований подружці. А тепер про обсяг флакона гель-лаку на 15 мл. — в середньому це 35-40 покриттів обох рук, а якщо помножити це на 14 днів стійкості манікюру, ми отримаємо 560 днів з манікюром гель-лаку одного кольору, скажіть навіщо Вам стільки?

Ми вважаємо що оптимальний обсяг флакончика гель-лаку купить гель лаки недорого 8 мл., Приблизно 18-20 покриттів обох рук. Більше просто не потрібно. Краще купити побільше різних відтінків гель-лаків. Можна купити 15 мл базовий і фінішний гелі (якщо Ви майстер манікюру).

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here