Brain Project — система аналітики курсу валютної пари EUR / USD, яка прогнозує динаміку цієї котирування і генерує сигнали до покупки \ продажу з метою отримання прибутку за рахунок різниці в співвідношенні вартості цих валют.

Система призначена для валютних трейдерів, що працюють з ринком Форекс, з метою автоматизації процесу укладання угод. Для цього представлені кілька інструментів, що дозволяють отримати аналітичні дані: особистий кабінет трейдера, Email розсилка інформації про сигнали, Push повідомлення, торговий радник для терміналу MetaTrader, Androind додаток і Windows утиліта. Кожен з цих інструментів дозволить своєчасно отримувати інформацію про нові сигнали, і на їх основі здійснювати торгові операції. О системе Brain Project читайте ще детальніше на нашому сайті brain-project.online.

В основі системи лежить принцип технічного аналізу ринку за останні 10 років, торгова стратегія формується за рахунок аналізу історії зміни курсу валютної пари за допомогою нейронної мережі, розробленої і навченої спеціально для цієї мети. Нові дані також аналізуються за рахунок функції машинного навчання системи з метою підтримки актуальності аналітичних даних, що дозволяє системі в довгостроковій перспективі підтримувати рівень якості генеруються прогнозів курсу валютної пари.

Однією з характерних особливостей системи є прогресивний розмір лота з множником 2, що дозволяє компенсувати збитки від операцій, на які вплинули низька волатильність ринку, фундаментальний вплив чи інші фактори, що не піддаються прогнозу. Людський фактор і психологія, впливає на котирування курсу, не дозволяє змоделювати ідеальну систему, тому кожен трейдер в кінцевому рахунок несе відповідальність за свої кошти, і йому все одно необхідно грамотно прораховувати ризики, пов’язані з маржинальної торгівлею на ринку Форекс.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here