Доброго дня. Мене звуть Юля, мені 22 роки. Останні півтора року я працюю в агентстві: займаюся ескортом для віп-клієнтів, беру участь у фотосесіях, співпрацюю з декількома великими рекламними компаніями. Останнім часом саме робота з рекламними агентствами стала для мене пріоритетом. Якийсь час я займалася цим в рамках агентства, виконала кілька дуже вигідних контрактів, заробила непогані за мірками московського шоу-бізнесу гроші. Але найголовніше — отримала безцінний досвід, який допомагає мені в роботі зараз і напевно буде допомагати в майбутньому. Кілька днів тому я уклала контракт з італійським модельним агентством. Тепер я стану однією з моделей великого модного будинку. Кастинги, проби і переговори вже позаду, а тому я вже сміливо говорю про це, не боячись наврочити.

Я поки не знаю, як складеться моє життя далі. Ніколи до цієї роботи я не бувала за кордоном, однак зараз у мене з’явилася можливість залишитися там жити на якийсь час. Мені дуже подобається Європа, і цілком можливо, що я скористаюся цією можливістю. Я не знаю, чи буду я співпрацювати з агентством далі або залишуся розвиватися далі в Італії. Саме тому я зараз пишу цей відгук.

Я хотіла б подякувати всім тим,жизнь не складывается хто брав участь в моїй долі. Все почалося, звичайно, з адміністраторів, які взяли мене на роботу. Я також вдячна всім дівчаткам, з якими я познайомилася за цей час. Вони підтримували мене весь цей час, допомагали звикнути до нової обстановки і допомагали впоратися з першими завданнями. Звичайно ж, величезне спасибі я хочу сказати людям, які навчили мене правильно працювати на камеру і правильно себе вести. До цього у мене не було ніякого досвіду роботи в модельному бізнесі, тому все, що я вмію і можу зараз — це багато в чому їх заслуга. Я кажу спасибі від усього серця і сподіваюся, що агентство і далі буде допомагати таким дівчатам, як я.

Щоб розповісти свою історію, я почну з самого початку. Повинна зізнатися, що я ніколи не була обділена чоловічою увагою, і якийсь час навіть користувалася цим. Ще в школі у мене було багато шанувальників, хоча тоді я і не надавала цьому ніякого значення. Я народилася і виросла в невеликому підмосковному місті, після школи вступила до інституту в Москві. Там хлопці теж звертали на мене уваги. Але все це було трохи по-дитячому: хтось допомагав написати контрольну, хтось проводжав до електрички. Я в принципі усвідомлювала, чого хочуть ці хлопці, але вважала за краще не морочитися. Мені подобалося з ними спілкуватися, але на щось більше я тоді була не готова.

Перші серйозні відносини з’явилися у мене вже після першого курсу. Я познайомилася з хлопцем з нашого ж інституту, тільки зі старшого курсу. Ми непогано спілкувалися, стали зустрічатися, на певному етапі він навіть запропонував пожити у нього, щоб ближче добирати до навчання. Подумавши трохи, я погодилася. Напевно, робити цього не варто, тому що виявилося, що періодично цей на вигляд мирний хлопець любить випити. А п’яний він поводиться не зовсім адекватно. Наприклад, може вигнати свою дівчину на вулицю взимку дуже пізно увечері, коли електрички вже не ходять. Природно, з цією людиною у нас нічого не склалося.

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяВ жизни что главное
Следующая статьяЖизнь

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here