Здравствуйте, меня зовут Анжела, мені 22 роки. Я влаштувалася в агентство більше півроку тому, але все якось не мав часу написати сюди. Ось уже кілька тижнів збиралася, але все якось руки не доходили. Але сьогодні я нарешті вирішила це зробити. Я пишу насамперед для того, щоб висловити свою подяку співробітникам агентства і тим, хто його заснував. Я безмежно вдячна Владу — першій людині, з яким я тут познайомилася, саме він брав мене на роботу. Я вдячна нашим вчителям, дівчатам, з яким я живу під одним дахом і взагалі всім, з ким мене звела життя за ці півроку. Робота в агентстві стала для мене справжнім порятунком. Це не просто було рішенням матеріальних проблем. Це був поворотний момент в житті.

Моя історія,в жизни что главное як і у багатьох дівчат, почалася з того, що я потрапила в Москву. Багато моїх подруг приїхали сюди вступати в інститут. Хтось хотів знайти роботу. Я ж приїхала до чоловіка. Його звуть Єгор, я познайомилася з ним в рідному Новосибірську. Єгор старший за мене на п’ять років, він раніше працював у великій компанії, і до нас в місто він приїхав у справах. Сталося так, що у нас виявилися спільні знайомі, які нас і познайомили. Чари успішного столичного чоловіка подіяли на мене — тоді ще провінційну дівчинку, і незабаром ми стали зустрічатися. Проблема була в тому, що в Новосибірську Єгор пробув всього тиждень, а потім поїхав знову в Москву. Чотири місяці ми зустрічалися час від часу, він дзвонив мені по Скайпу, приїжджав раз у три-чотири тижні. Я була тоді закохана і абсолютно сліпа. Мені здавалося, що це любов на все життя. І, звичайно, коли Єгор запропонував переїхати до нього в Москву, я не роздумуючи погодилася.

Ми прожили разом більше п’яти місяці. Термін не такий вже і маленький. Я знайшла роботу, але в цілому Єгор не була проти забезпечувати мене. Все йшло просто відмінно, я і мріяти не могла про те, що в двадцять з невеликим опинюся в Москві в якості супутниці такого чоловіка. Але моє щастя тривало недовго.

Справа в тому, що я завагітніла від Єгора. Наші відносини практично відразу стали псуватися. Він був вічної злий, похмурий і незадоволений. При цьому я зовсім не розуміла, в чому справа. Ми не раз розмовляли з ним про дітей, і він ніколи не був проти. Але раптово з’ясувалося, що він, за його словами, абсолютно до цього не готовий і не хоче змінювати своє життя. Мовляв, рано йому одружитися і розсудливим, що не нагулявся ще. Зрозуміло, мене такі заяви шокували. Але це був тільки початок. Я могла зрозуміти, що він помилився, погарячкував і зовсім не хоче такого повороту подій. Але ж що зроблено, то зроблено. Єгор же вважав інакше. Він став умовляти мене на аборт. Я ж піти на такий крок ніяк не могла. Просто в голові не вкладалося, як може чоловік запропонувати таке.

Ми прожили разом ще чотири місяці. Це був період постійних сварок, криків і скандали. Єгор вже у відкриту зраджував мені. Дійшло до того, що один раз він привів дівчину в квартиру, коли я була вдома, зачинився з нею в спальні, а мене залишив у вітальні. Це було просто нестерпно.

Я вже була готова виїхати назад, але проблеми була в тому, що через Єгора і мого втечі в Москву ми сильно посварилися з батьками. Покластися було зовсім не на кого, та й не хотілося розповідати їм про все те, що зі мною сталося. Довелося брехати, що у Єгора проблеми з роботою. Вони трохи допомагали з грошима, я теж працювала, поки могла. Природно, грошей катастрофічно не вистачало. А в перспективі було залишитися одній із дитиною в чужому місті і без будь-яких засобів до існування.

Агентство стало моїм порятунком. Я випадково натрапила на оголошення й пішла на кастинг, фактично ні на що не сподіваючись. Зі мною поговорили і обіцяли передзвонити. Я думала, що це стандартна відмазка, але мені дійсно подзвонили, причому в той же день! Так я і потрапила сюди.

З тих пір пройшло вже чимало часу. Я народила сина, і зараз він головний сенс мого життя. Відносини з батьками налагодилися, вони часто до мене приїжджають. Агентство допомогло зняти квартиру, і грошей на життя цілком вистачає. Всупереч всім моїм побоюванням і страхам мені поки вдається успішно справлятися з усім однієї, і працювати, і приділяти увагу дитині.

Фахівці з компанії допомогли мені прийти в форму після пологів. Зараз багато дівчат дивуються, що я мати. Проте, материнство — це, як мені здається, головне в житті. І я щаслива, що не пішла на поводу у Єгора.

У висновку я хочу сказати, що складні ситуації бувають у всіх. Головне — не переставати боротися, і вихід обов’язково знайдеться. Тим більше, що в світі повно добрих людей, готових допомогти.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here