Здравствуйте, меня зовут Оксана. Я працюю в цьому агентстві вже півроку, і поки дуже задоволена. Напевно, це єдина робота в модельному бізнесі, яка дійсно доступна будь-якій дівчині без впливових покровителів, зв’язків і грошей. Тут дійсно дуже добре платять. Я сама приїхала в Москву з Мурома, і за нашими мірками зарплати тут справді фантастичні. Це агентство ставить вчорашніх дівчаток на ноги, дозволяє їм бути самостійними і заробляти на себе. На найцінніше для мене полягає в тому, що агентство відкриває для нас масу нових можливостей. Ми знайомимося з бізнесменами, режисерами, інвесторами і так далі. Цінність таких знайомств величезна, адже саме ці люди можуть відкрити для вас абсолютно нові двері.

я молодая девушка приїхала в Москву рік тому, щоб вступати до ВНЗ. Мої батьки не дуже забезпечені люди, і зараз вони ще піднімають молодшого братика, так що висилати гроші вони мені особливо не могли. Я заздалегідь це знала і відразу ж вирішила, що крім навчання буду працювати. Природно, жити я збиралася економно, а тому і велика зарплата для мене була обов’язковою умовою. Головне, щоб робота від навчання не відволікала. І таку роботу я досить швидко знайшла.

Але тут з’явилися перші проблеми. Коли я збиралася на навчання до Москви мене попереджали, що в цьому місті нічого не буває безкоштовно. Але я й уявити не могла, наскільки ж це правильна думка. Виявилося, за місце в гуртожитку необхідно платити. І не тільки офіційно, але ще і особисто проректору, тому що бажаючих там жити куди більше, ніж місць. Втім, платити також необхідно за пропуски, інакше не допустять до заліку. І за іспити теж.

Поки я намагалася на все це заробити з’явилися хвости. Після першого семестру я вже мала заборгованості і вчилася на платному. Потрібно було терміново щось робити або відраховуватися і їхати додому. Я вибрала перше. Подруги порадили звернутися в агентство, яке якраз шукало дівчат. Там пропонували проживання, а це було, по крайней мере, вирішенням проблем з гуртожитком. Так і я потрапила сюди на роботу.

Зараз у мене все добре, я непогано заробляю, але при цьому встигаю і вчитися. В процесі роботи я познайомилася з однією людиною, який допоміг вирішити проблеми в інституті, мене знову відновили на безкоштовному відділенні. Робота служить мені хорошою підтримкою, але головні зусилля зосереджую саме на навчанні.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here