Я використовую карти таро для допомоги людям. Але помітила, що багато з побоюванням ставляться до самих карт, вважаючи, що таро може нашкодити. Не кажучи вже про репутацію, створеної різними шарлатанами. Ця стаття покликана відповісти на питання і розвіяти сумніви.

причини репутації

Як свідчить стара мудрість, одним і тим же ножем можна нарізати хліб і врятувати життя голодного, а можна нанести смертельні рани. Карти Таро — це дивовижний інструмент, який хтось використовує на благо, а хтось в своїх корисливих інтересах.

Тому одна з основних причин поганої репутації — погані таролог. Про них багато скарг в інтернеті, і по суті все зводиться до одного й того ж: такий «фахівець» відразу розповідає, що на клієнті моторошне прокляття або чорна мітка і що тільки він зможе все це прибрати за один або кілька сеансів за надзвичайною ціною, а якщо людина не погодиться, то розписує такі жахливі наслідки відмови, що моторошно стає! Багато з них зовсім не володіють даром (інакше розуміли б, до яких наслідків їх очікують за таке!), Але на жаль, такі шарлатани псують репутацію всім представникам подібних професій і самих карт гадание на картах.

Як же відрізнити таролога / екстрасенса, який дійсно хоче вам допомогти від того, який просто постарається розвести вас на гроші? Просто зверніть увагу на свої відчуття: якщо екстрасенс намагається відразу наганяти на вас побільше жаху, викликаючи страх і депресію, і заявляючи, що тільки він впорається — то такого «спеціаліста» краще уникати.

Ознаки хороших таролог і екстрасенсів

• Націлені на те, щоб допомогти вам найефективніше вирішити ваші проблеми і досягти бажаних цілей найкоротшим шляхом.

• Пояснюють, як ви можете зробити потрібні дії самостійно.

• сфокусувати на тому, щоб дати вам найбільш точну інформацію, а не лякати.

• Чи не нав’язують додаткові послуги, лякаючи похмурими наслідками.

• Заряджають вас позитивною енергією, під час і після сеанси ви відчуває силу і наповненість.

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяИсцеление души
Следующая статьяЛюди разные

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here