Зняття порчі й пристріту самостійно
Для зняття негативної енергетики у народу з давніх-давен припасено чимало молитов, змов, обрядів. Розглянемо деякі, прийнятні для самостійних дій.

Як зняти порчу сіллю
Зняття порчі й Исцеление души пристріту одночасно можна проводити за допомогою звичайної солі, кристали якої здатні вбирати в себе негативну енергію і відлякувати погане. Адже неспроста в древніх часів люди рятувалися від усіх напастей з її допомогою. Обряд з сіллю проводиться так.

На великий вогонь близько опівночі поставте сковороду. Всипте лівою рукою 3 жмені солі і смажте 20 хвилин, просячи показати, чи є на вас порча.

Якщо сіль сильно тріщить і почорніє, вийдіть на вулицю (можна на балкон) і з правого від себе боку порахуйте 21 зірку. Тричі скажіть змову:

Цариці-звіздиці, поверніть зло тому, хто його наслав. Звідки зло послано, туди і відіслано. Амінь, амінь, амінь!

Вимовляєте тричі і хреститеся. Потім сіль збираємо в паперовий кульок і закопуємо в неходженими місці під парканом, деревом.
Після цього ритуалу добу з дому нічого не виносимо і не даємо в борг.

Техніка танення — візуалізація
Такий цікавою технікою радять скористатися цілителі.

Крок 1. Зручно сядьте або ляжте, прикрийте легенько очі, розслабте тіло.

Крок 2. Далі — візуалізація. Уявіть, що тіло ваше повністю складений із ніжних сніжинок.

Крок 3. Виглянуло гаряче сонечко, огорнуло вас променями і сніжинки почали швиденько танути, а що утворилася вода — випаровуватися, залишаючи сиділа в вас порчу і темну енергетику. Цей негатив ви повинні представити в матеріальному вигляді: у вигляді чорних трісок, голок, каміння.

Крок 4. Необхідно подумки зібрати ці предмети і викинути в сухий пень, звідки погане піде в землю на переробку. Так ваша психіка відокремить вас від псування або пристріту і зможе розпрощатися з ними.

Звукова витяжка від псування
Це вже сучасний потужний метод позбавлення від будь-якого негативу в біополе. Я використовую його сама і написала докладну статтю з 2 видами звуковий витяжки — перейдіть за посиланням і використовуйте відео. Можливо лікування таким простим і дієвим засобом сподобається вам більше за інших.

Ще рекомендую дізнатися як зняти порчу за допомогою голки.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here