Квартири в новобудовах Києва і його передмість завжди користувалися великим попитом. Але в останні роки можна з упевненістю сказати, що пропозиція в цілому перевищує попит: у столиці працює величезна кількість компаній-забудовників, які змагаються за інвестиції майбутніх мешканців. Мешканці ж намагаються вибрати правильного забудовника — того самого, який зможе задовольнити всі їхні побажання в питаннях майбутнього житла, зробивши це чесно, прозоро і не при цьому за розумну ціну. У цій статті ми постараємося перерахувати основні питання, які повинен задати собі і в пошукових системах кожен цікавиться при виборі квартири в новобудові. Розглянемо на прикладі активно будуються ЖК — «Лісового кварталу» та «Крона Парку» в Броварах, а також відгуків про них. Основные вопросы, которые нужно задать при выборе квартиры в новостройке, на примере жк «Лисовый квартал» и «Крона Парк» в Броварах.

Як правило, більшість забудовників, які займаються будівництвом в Києві і передмістях, вже мають здані проекти і певну репутацію. Якщо ж забудовник ще не здав в експлуатацію жодного будинку, але при цьому пропонує райські умови за символічні ціни в майбутньому ЖК — в такому випадку краще насторожитися.

Компанія «Альянс Новобуд», яка зводить «Лісовий квартал» і «Крона Парк» в Броварах, вже має і репутацію на форумах, і реалізовані проекти. До останніх можна віднести ЖК «Зелений квартал», який знаходиться біля «Лісового кварталу» в Броварах і має масу відгуків в інтернеті. Більш того, в самому ЖК «Лісовий квартал» є 6 введених в експлуатацію будинків, мешканці яких вже довірилися забудовнику і залишилися задоволені. Таким чином, незважаючи на те, що «Альянс Новобуд» — відносно молодий забудовник, йому можна довірити свої заощадження. Прагніть вибирати компанію-забудовник саме з такою репутацією.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here