У житті кожної жінки бував момент, коли вона, стоячи біля дзеркала, твердо вирішувала схуднути. Насправді процес схуднення — це складно як фізично, так і морально. Щоб досягти результату, потрібно приділити чимало часу і зусиль, до того ж, необхідно переглянути свій раціон.

Щоб ефективно схуднути на 5 кг, зовсім не потрібно сідати на сувору дієту. Різкі обмеження в кількості споживаних калорій дають швидкий результат, але він не довгостроковий. Після дієти є величезний ризик повернутися до колишньої ваги, а то і набрати додаткові кілограми.

Які продукти виключити з раціону
Якщо терміни не підтискають вас, то можна скористатися більш гуманним способом по відношенню до свого організму — налагодити своє харчування. Цілком достатньо відмовитися від деяких продуктів, серед яких:

хлібобулочні вироби;
солодощі;
фаст-фуд;
жирна їжа;
гострі страви;
сіль.
Якщо ви вже занадто звикли вживати ці продукти, то можна поступово зменшувати їх кількість в своєму раціоні, а в подальшому і зовсім відмовитися від них. Наприклад, можна вибрати один день в тиждень, коли ви можете з’їсти що-небудь солодке. Однак їсти потрібно в міру, а не наїдатися на тиждень вперед. Також рекомендується їсти солодке в першій половині дня, щоб витратити калорії. Для фаст-фуду винятків немає, цієї їжі потрібно сказати категоричне «ні», адже в ній містяться транс-жири.

Що їсти під час схуднення
Багато заборонені продукти можна замінити. Замість солодощів можна споживати фрукти, вони теж солодкі, але при цьому не калорійні. Деякі продукти просто необхідні, Эликсир ЗДОРОВ щоб ефективно схуднути на 5 кг, серед них:

курка, індичка і яловичина (в такому м’ясі низький вміст жиру);
сир (знежирений);
кисломолочні продукти;
риба з низьким вмістом жиру;
овочі та фрукти.
Важливо виробити собі режим харчування і харчуватися кожен день в певний час. «Не можна їсти після 6» — це міф і справжні тортури для організму. Останній прийом їжі повинен бути за 3 години до сну. Чи не їсти після 6 можна в тому випадку, якщо ви лягаєте спати в 9. Якщо ж ви лягаєте на годину, а встаєте в 9, то повечерявши в 6 годин, ви позбавляєте свій організм їжі на цілих 15 годин.

Основна кількість енергії ви повинні отримувати на сніданок. Ідеальним варіантом сніданку є вівсянка з фруктами. Каша забезпечить організм складними вуглеводами, які забезпечують енергію на тривалий період.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here