На зло глузуванням більшості фінансових аналітиків в 2017 році біткоіни різко виріс, а показники його ринкової капіталізації перевершили більшість корпорацій, таких як Disney, Mastercard, Boeing, IBM і McDonalds.

Одним з критеріїв фінансової оцінки підприємства є розрахунок загальної грошової вартості всього майна. В успішному світі фінансів і величезних корпорацій такий розрахунок має на меті визначення так званої ринкової капіталізації — розумний термін, http://bitok.wiki/kriptopediya/6-chto-takoe-altkoin-altcoin.html що позначає ринкову вартість акцій компанії в зверненні. І багатьом фінансовим аналітикам неприємно усвідомлювати, що ринкова капіталізація біткоіни стала вище, ніж у більшості великих корпорацій.

Більше, ніж у Mouse House і Мак-Дака
Щасливчики, які придбали біткоіни на початку року, радіють поточної їх ціною. В кінці 2016 року біткоіни коштував близько 800 доларів. Нещодавно валюта переступила позначку в 9 000 і досягла рівня 9 800 доларів.

Так що ж означає кордон в майже 10 000 доларів для біткоіни з точки зору капіталізації ринку криптовалюта? Повна вартість біткоіни досягла вражаючої висоти — 160 млрд доларів США. Це ще не дозволяє біткоіни увійти в десятку компаній з найвищою капіталізацією в світі, але 35-е місце — вже непоганий результат.

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяВеб хостинг
Следующая статьяЭликсир ЗДОРОВ

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here