Кожен мріє про хорошу роботу і гарному будинку. Хорошої роботи в Києві багато, а ось хороших будинків — набагато менше. Як правило, якісне житло в Києві більшості людей не по кишені, а недороге рідко відрізняється високою якістю або вдалим розташуванням. Багато в таких умовах вибирають якість і селяться в одному зі столичних передмість. ЖК «Лесной квартал» и «Крона Парк» в Броварах: как низкая цена и отличные отзывы меняют рынок столичной недвижимости.

Бровари — мабуть, оптимальний варіант для життя в передмісті. Тут немає такої транспортної проблеми, як в Бучі, тут є відмінна інфраструктура, і немає нескінченного шуму аеропорту. Красиві парки і великий лісовий масив в Броварах прекрасно уживається з одним з найбільших ТРЦ в Україні — «Терміналом».

Багато забудовників йдуть на зустріч і будують в Броварах першокласне житло. Один з таких забудовників і зовсім спеціалізується на будівництві житлових комплексів в цьому місті — це компанія «Альянс Новобуд». «Послужний список» цього забудовника включає в себе один повністю добудований проект — ЖК «Зелений квартал», а також два споруджуваних — ЖК «Лісовий квартал» і ЖК «Крона Парк».

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяФуршет
Следующая статьяРемонт квартир

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here