Навіщо потрібні таблички на двері,заказать табличку а також перед входом в офіс, питання начебто просте. Але спробуємо все ж дати не поверхневий, а більш глибокий відповідь.

В першу чергу, це, звичайно, навігація. Іноді, якщо на поверсі багато кабінетів без розпізнавальних знаків, будівля перетворюється в лабіринт. Хорошим тоном вважається вішати табличку з назвою фірми і, якщо потрібно, покажчиком навпаки ліфта, на сходах. Біля входу в офіс і на дверях внутрішніх приміщень, природно, теж повинні бути інформаційні таблички, якщо не хочете заказать табличку раз по раз зустрічати розгублений блукаючий погляд відвідувачів і нових співробітників.

Таблички на двері кабінету часто замовляють заказать табличку і з інших міркувань, наприклад, розважитися і розважити. Адже необов’язково дотримуватися консервативних формулювань. Чому б кухню не назвати трапезній, а SMM-фахівця — фахівцем з лайкам.

Ще однією перевагою таблички заказать табличку є її здатність підвищувати значимість співробітників, а відповідно їх рівень відповідальності.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here