Кожен власник будинку або квартири знає народну мудрість: готуй сани влітку, а воза взимку. Це прислів’я означає, що до нового опалювального сезону потрібно готуватися після закінчення попереднього. Люди вже знають про майбутнє підвищення цін на центральне опалення в 2 рази. Наприклад, жителі двокімнатних квартир будуть платити восени і взимку порядку 1500-2000 тисяч гривень тільки за те, щоб батареї були теплими в їхньому будинку. У зв’язку з цим, практичні господарі намагаються максимально утеплити свій будинок. Перш за все, це стосується утеплення стін і установки радиаторы отопления алюминиевые, пластикових склопакетів. Ці заходи дозволять підвищити температуру в будинку на 2-3 градуси. З огляду на, що середня температура в квартирах цієї зими становила двадцять градусів тепла, зайві 2-3 градуси не завадять.

Також, не варто забувати і про радиаторы отопления алюминиевые. У багатьох будинках і квартирах стоять ще старі, чавунні батареї. За своїм тепловим характеристикам чавуну немає рівних. Він швидко нагрівається і довго віддає тепло. Проблема полягає в тому, що чавунні радіатори вже практично не випускаються і коштують дуже дорого. Різниця в звичайними радіаторами може становити від 400 до 1000 гривень. На зміну їм прийшли сучасні радиаторы отопления алюминиевые, які за своїми характеристиками не поступаються чавунним батареям. Статті про радіатори опалення і їх види можна прочитати на сайті супермаркету радіаторів.

Сьогодні, великою популярністю користуються біметалічні радиаторы отопления алюминиевые. Їх назви стає зрозуміло, що при виробництві радіатора використовуються два види металу. Основу біметалічного радіатора становить сталевий сердечник, який виготовляється з високоякісної сталі. Така сталь не схильна до впливу агресивного середовища, яку представляє собою теплоносій. Сталевий сердечник здатний витримувати високі температури і тиск. Сталь, як і чавун швидко нагрівається і довго віддає тепло. Навколо сердечника розташовуються алюмінієві ребра радіатора, які передають тепло від сердечника в приміщення.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here