У дзеркалі відбивається образ Лоли ЮЛДАШЕВА, вона чуттєво проводить
рукою уздовж розстебнутій шовкової блузки, виконуючи пісню в дуеті з Райхон Ганієв. узбекские клипы. Через еротичної сцени в узбекских клипах до виконаної дуетом в 2015 році пісні «Кунікмадім» ( «Не звикла») державні чиновники порахували, що повинні втрутитися.

«Як можна пояснити той факт, що деякі наші співачки одягаються у узбекские клипы більш ніж зухвало, в повному розриві з національним [стилем], і [з’являються] на телеканалах, призначених для сімейного перегляду, виконуючи пісні, що не піддаються ніякій критиці, і в явно легковажних кліпах? »- заявила заступник прем’єр-міністра Ельміра Басітханова.

У багатотиражный газеті «Даракчі» з’явилася роздратована стаття, яка критикує нібито були в узбекском клипе лесбійські відтінки. Даний інцидент яскраво підкреслив взаємодія між естрадними виконавцями, які намагаються створити сучасний імідж, і зусиллями уряду по культивуванню патріотизму і консервативних поглядів за допомогою культури і розваг. Багато співаків залежать від держави, що змушує їх іти на компроміси. Але деякі, включаючи Юлдашеву, намагаються розширити межі дозволеного в узбекских клипах.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here