Ні для кого не секрет, що бездумне використання стероиды для начинающих анаболічних стероїдів нерідко призводить до появи тих чи інших побічних ефектів, які в подальшому можуть доставляти незручності по життю. До таких побічних ефектів можна віднести: гинекомастию, мляву ерекцію, зниження лібідо, акне, надмірну залиті, підвищену агресію, а також можна втратити свою улюблену шевелюру — облисіти. Сьогодні наша стаття піде про облисіння від стероїдів і про те, як уникнути цієї побочки.

Причини облисіння від стероїдів
Ви коли-небудь замислювалися, як пов’язані стероиды для начинающих тестостерон і облисіння? Зараз я вам розповім.

Вся справа в наших волосяних цибулинах і в тому, що в кожній з них є рецептори ДГТ (дигідротестостерону). Дигідротестостерон — це найсильніший природний андроген в тілі людини, який утворюється під впливом 5-а редуктази на наш ендогенний (природний) тестостерон. Дуже важливою особливістю є те, що переважно облисіння йде на голові, бо ДГТ стимулює ріст волосся по всьому тілу, а ось на голові все йде навпаки і з’являється лисина.

Дигідротестостерон грає важливу роль в статевому дозріванні. стероиды для начинающих. Саме з цієї причини хлопчики в цей період обзаводяться першої щетиною, а також купою прищів, бо ДГТ присутній також в сальних залозах.

Взаємозв’язок рівня тестостерону і облисіння

ВАЖЛИВО! Пам’ятайте, що чим більше у Вашому організмі тестостерону, тим вище ваш рівень ДГТ, тим вище шанс облисіння через тестостерон. Людині, яка не вживає стероиды для начинающих АС переживати про підвищений ДГТ немає сенсу (якщо звичайно у нього немає до цього схильності), а ось якщо ви використовуєте в своїй практиці екзогенний тестостерон, то має сенс стежити за рівнем цього гормону.

Схильність до облисіння.

Найважливішу роль у використанні стероидов для начинающих анаболіків грає ваша спадковість. Саме завдяки їй, можна підготуватися до тих чи інших побічних ефектів, підібрати оптимальний курс для себе і не боятися того, що до 3 тижні курсу вас покриє прищами або ж ви, облисієте.

ВАЖЛИВО! Спадковість визначається кількістю рецепторів до дигидротестостерону і активністю 5-а редуктази.

ВАЖЛИВО! Якщо у вас є схильність, то ви облисієте так чи інакше. АС лише прискорюють цей процес.

Як уникнути облисіння від стероидов для начинающих
Дутастерид допоможе уникнути облисіння від стероідовОднім з найпопулярніших засобів боротьби з облисінням є Финастерид (інгібітор 5-а редуктази). Простіше кажучи препарат, який знижує вироблення дигидротестостерона. Він не такий дорогий і придбати його можна в аптеці будь-якого міста.

Крім Фінастерид, є також Дутастерид — досить дорогий препарат, але на відміну від Фінастерид має менше побічних ефектів, а також блокує 5-а редуктази обох типів, що дає максимальну безпеку від облисіння. Приймати цей препарат слід за 3 тижні до курсу АС по 1 табл. в день і продовжувати пити Дутастерид по 1 табл. Щодня протягом курсу і протягом ще 2 тижнів після курсу.

Другим за популярністю способом боротьби з облисінням, є низько-андрогенні курси. Це дозволить вам знизити вироблення ДГТ і тим самим, дозволить зберегти своє волосся на місці.

Варто також запам’ятати список препаратів, які є похідними ДГТ, тобто стероїди, які призводять до облисіння, і, які не можна використовувати людям, які мають до цього схильність: Оксандралон, Туринабол, Станазолол, оксиметалона, Провирон, Мастерон.
Будь-які інші стероиды для начинающих АС можна приймати, але знову ж таки треба ставитися до цієї справи з розумом і використовувати їх спільно з блокаторами 5-а редуктази.

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяwot leader ru
Следующая статьяУзбекские клипы

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here