World of Tanks — безкоштовний онлайн-екшен. Будь-який бажаючий може скачати ігровий клієнт і стати учасником масштабних танкових баталій за все через півхвилини після запуску гри, випробувавши на собі як легендарні машини Другої світової, так і тестові прототипи, які не покидали територію випробувальних полігонів. На wot leader ru ви знайдете те що вам потрiбно.

Завзятість і хороша гра дозволять вам прокачатися до машини будь-якого класу і рівня, не витративши на це ні копійки. Однак за допомогою невеликих фінансових вкладень — мікротранзакцій — у вас є можливість зробити своє життя в World of Tanks не тільки захоплюючою, але і більш комфортною. За реальні гроші вам стане доступна цінна ігрова валюта — золото, яке спростить ваше розвиток в грі.

Що ж дає гравцеві наявність золота?

Преміум аккаунт

Преміум аккаунт — найбільш популярна покупка серед віртуальних танкістів. Його наявність забезпечить 50-відсотковий приріст зароблених кредитів і досвіду за кожен бій. Це заощадить час, витрачений на дослідження бажаної бойової машини в дереві розвитку, а також дозволить швидше накопичити кредити на її покупку. Ви можете придбати преміум аккаунт на термін від одного дня до двох років.

Преміум аккаунт дає:

на 50% більше досвіду за кожен бій;
на 50% більше кредитів за кожен бій;
чистий і просторий Ангар.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here