Як тільки зроблено пропозицію і визначено дату одруження, настає наступний важливий момент весільної підготовки — вибір місця святкування. Сьогодні існує просто-таки величезна кількість можливих варіантів, де можна відзначити весілля, тому головне питання полягає в тому, як зробити «правильний» вибір: на що звернути увагу, чого очікувати від різних місць, як оцінити достоїнства і недоліки до торжества? У цих та інших питаннях про вибір місця проведення весільного торжества наш сайт і пропонує розібратися в цій статті.

Всі молодята хочуть, щоб їх весілля пройшло в красивому незабутньому місці, з унікальним інтер’єром, тематичним декором і т. Д. Краса і обстановка — справа, звичайно, гарне, але якщо гостям не буде зручно в цьому місці «фізично», то і оформлення не втішаться. Крім того, прикрасити в потрібному стилі можна будь-зал в будь-який час, тому першорядними критеріями вибору місця, де можна відзначити весілля, повинні бути дещо інші характеристики. Чудовий банкетный зал спб на 20 человек можна переглянути на нащій сторінці vk.com/vipzalspb.

Ось, наприклад, базовий перелік.

Тут важливо звернути увагу на загальну площу приміщення, а не тільки на вказане в брошурі кількість посадочних місць. І зовсім не важливо, розглядається в даному контексті банкетний зал ресторану, готелю, котеджу або навіть намет. Гості не повинні сидіти щільно один до одного, у них повинна бути можливість вільно пересуватися між столами, місце для танців і інших розваг. Також варто подбати про простір для розміщення всієї необхідної апаратури музикантів, акторів, тамади і всього, що заплановано проводити в залі. Найпростіше оцінити «придатність» приміщення з розрахунком приблизно 15-30 кв. м на 10 чоловік. Але не забувайте враховувати при цьому і особливості розміщення столів, форму залу, які в деяких випадках можуть «з’їдати» простір своєї нефункціональне.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here