Розслабляючий эромассаж надає гармонізує вплив на людину одночасно і на фізичному, і на психоемоційному рівні. Цей масаж відновлює і підтримує енергетику, активізує процеси саморегуляції в організмі людини. Він дозволяє не тільки розслабитися, але і прийти в стан готовності перед важливими подіями — іспитами, спортивними змаганнями, допомагає зібратися з думками при прийнятті відповідальних рішень.
Людське життя сповнена стресових ситуацій. Дуже багато людей можуть поскаржитися на те, що в кінці робочого дня кожна дрібниця дратує, голова йде обертом, проблеми атакують з усіх боків.

Відмінним засобом позбавлення від стресу, а також засобом для релаксації, для профілактики різних хвороб є розслабляючий масаж. У чому ж секрет антистресової розслабляючого масажу?

Так влаштовано природою, що під час сильного емоційного збудження м’язи мимоволі напружуються, що дуже впливає на самопочуття людини. Від розслаблених же м’язів в мозок надходить менше імпульсів, і організм починає заспокоюватися. Ця фізіологічна закономірність і використовується при проведенні релаксационного масажу.
Під час сеансу розслабляючого масажу нормалізується кровообіг, заспокоюється нервова система, знімається напруга в м’язах, зникає занепокоєння і біль.

Після сеансу пацієнт зазвичай відчуває позитивний емоційний стан, він відчуває, що відбувається мобілізація розумової діяльності, зняття втоми, омолодження організму. Розслабляючий масаж повертає людині міцний і здоровий сон, сприяє поліпшенню роботи імунної системи.

Існує безліч видів розслабляючого масажу. Деякі з них підвладні тільки професіоналам зі стажем, але в будь-якому з таких масажів є прийоми і способи впливу, доступні початківцям.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here