Рівень неподаткових платежів в Росії є серйозним обтяженням для бізнесу — їх розмір в даний час складає близько 1% ВВП, дана проблема вимагає серйозного обговорення, заявив глава тпп РФ .
Перший заступник голови уряду РФ Ігор Шувалов.

Шувалов розповів про плани по роботі над податковою системою в країні
«Мені здається, сьогодні рівень неподаткових платежів уже досяг таких масштабів, що взагалі дискусію вже треба вести про фіскальні навантаження на бізнес … Ми дуже багато ведемо дискусій за податковим навантаженням і якось намагаємося весь час осторонь залишити ось ці неподаткові платежі, хоча це речі вельми і вельми серйозні і для деяких видів бізнесу дуже обтяжливі «, — сказав глава ТПП, виступаючи на гайдарівського форумі.

За його словами, згідно з експертними розрахунками, неподаткові платежі, число яких в ряді російських регіонів досягає 70, «сьогодні наближаються до 1% ВВП».
«Це серйозне навантаження на бізнес, причому вона на різні види бізнесу, навіть усередині однієї галузі, абсолютно різна. Якщо ми візьмемо, наприклад, автомобільні перевезення, то ті, хто возять по місту, платять кратно менше неподаткових платежів на відміну від тих, хто платить на міжнародних перевезеннях «, — пояснив Катирін.

Путін розповів, що допоможе врегулювати ситуацію з неподатковими зборами
В кінці грудня 2016 року президент РФ Володимир Путін на підсумковій прес-конференції доручив уряду до літа поточного року створити реєстр неподаткових платежів, щоб краще бачити ситуацію і регулювати її.
Раніше перший віце-прем’єр Ігор Шувалов відзначав, що необхідно оцінити весь податковий тягар на бізнес, в тому числі проаналізувати і обов’язкові неподаткові платежі, які, на його думку, є досить обтяжливими в Росії.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here