Уряд Індії планує прийняти найближчим часом закон, згідно з яким іноземні громадяни майже 180 держав, у тому числі росіяни, зможуть отримувати туристичні візи по прильоту.

Влада погодилися на видачу туристичних віз по прибутті громадянам майже всіх держав світу, за винятком приблизно двадцяти країн, серед яких Афганістан, Пакистан, Ірак і т. п.

Повідомляється, що вже в найближчу середу цим питанням впритул займуться на засіданні спеціальної комісії. Раніше планувалося, що полегшений візовий режим буде переглянутий приблизно сорока країн, проте зараз мова йде про 180-ти.

Згідно з новим проектом закону, покликаним сприяти зростанню турпотоку в Індію, іноземним громадянам потрібно буде перед вильотом оформити онлайн-заяву про видачу візи, за прикладом як це вже робиться на Шрі-Ланку або в Мексику. При цьому відвідувати індійське консульство більше не треба.

Планується, що таке онлайн-заява буде оброблятися протягом 2-3 днів після подачі, і на пошту заявникам буде приходити підтвердження, на основі якого вже по прильоту в аеропортах їм будуть видаватися візи.

Зараз індійську візу по прильоту прямо в аеропортах можуть отримати лише громадяни 11 країн, зокрема Японії, В’єтнаму, Нової Зеландії, а громадянам Росії доводиться оформляти візу в консульстві, витрачаючи на це як мінімум тиждень часу.

Цікаві статті: Спа Вашої мрії

 

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here