Туристичні фірми, які до 1 січня 2017 року не увійдуть у відповідний реєстр, не зможуть скористатися правом реалізації своїх туристичних продуктів. Про це заявив глава об’єднання «Турпомощь» Олександр Осауленко.


«Згідно з законом, агентства, не матимуть права продавати турпродукти, якщо не будуть значитися в реєстрі. З 1 січня 2017 року ця норма стане обов’язковою», — сказав глава «Турпомощи» в ході проведення Першого всеросійського конгресу туристичних агентств в Сочі на курорті «Роза Хутір».

Олександр Осауленко також розповів, що за новими нормами агентство зможе працювати тільки після того, як подасть відповідну заявку на вступ до реєстру, а також пред’явить підтвердження наявності договорів з туроператорами на продаж туристичних продуктів.

Реєстр турагентств буде опубліковано на офіційних сайтах «Турпомощи», Ростуризму і на регіональних туристичних ресурсах. З якими саме операторами працює те чи інше агентство, кожен зможе подивитися в режимі онлайн, — пояснює керівник «Турпомощи». При цьому, агентство може бути виключено з реєстру в тому випадку, якщо всі оператори-партнери направлять повідомлення в письмовій формі про розірвання договорів.

Нагадаємо, в минулому році в ході засідання Держради з розвитку внутрішньоросійського туризму президент Путін підкреслив необхідність навести порядок на ринку послуг турагентств і створити для цих цілей відповідний реєстр, як це було раніше зроблено з туроператорами.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here