Туристична компанія «Бібліо Глобус» анонсувала підвищення обсягу перевезень у Домініканську республіку. Розширення пропозиції послідувало за збільшення попиту на даний напрямок.


Згідно з офіційною статистикою республіки за квітень, тенденція цілком впевнена – якщо порівнювати з весною минулого року, попит на російському ринку підскочив відразу на 74%.

Як сказали представники «Бібліо Глобус», програма польотів з Москви в Пунта-Кану почне діяти з 15 липня поточного року. Великі двопалубні далекомагістральні лайнери ВС Boeing-747 авіакомпанії «Росія» будуть слідувати за маршрутом кожні вівторок та п’ятницю. У компонуванні повітряних суден передбачається наявність бізнес-класу і «економ».

У компанії також підкреслюють, що Домініканська республіка набирає таку популярність у росіян за рахунок багатого різноманітністю пропозиції пляжного відпочинку, захоплюючих екскурсійних програм та безвізового статусу. З готелів найпопулярнішими у наших громадян є готелі Пунта-Кани – крім якісного проживання вони пропонують ще і різноманітні розважальні програми.

За офіційними даними у квітні 2015 року Домінікану відвідали з туристичною метою 2.7 тис. росіян, а в цей квітень вже цілих 4.8 тис. наших співвітчизників. Однак якщо взяти статистику за перші чотири місяці року, то динаміка все ж виявиться негативною – падіння на 9.4% (24.7 тис. осіб) порівняно з минулим роком (27.2 тис. осіб).

Відповідно до проведеного нещодавно опитування серед туроператорів, більшість з них підтвердили підвищення попиту на Домініканську республіку. Правда, представники компаній відзначають, що масовим попит називати поки не можна. Всі туроператори після зимового сезону, вважається високим для даного напрямку, скоротили обсяги, і залишилися рейси завантажуються цілком добре. Взимку Домініканська республіка перебувала в першій десятці найбільш затребуваних напрямів. Влітку попит завжди значно падає. Вся справа в тому, що влітку у Домінікани (досить дорогий і віддаленої) з’являється маса більш привабливих напрямків. Середній чек на Домінікану становить близько 2800 доларів США на людину. Відповідно, відпочивати там можуть туристи з доходами вище середнього. «Туристи бронюють в Домінікані готелі, як правило, не нижче п’ятизіркових Deluxe. Категорії відпочиваючих при цьому можуть бути самі різні – як одинаки, так і цілі родини», — розповідає голова відділу зі зв’язків з громадськістю компанії Coral Travel Марина Макаркова.

Гравці ринку не виключають, що обсяги перевезень з домініканським напрямами можуть виявитися надмірними, а це, в свою чергу, може викликати погіршення економіки турів.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here