Минулого тижня сочинський гірськолижний курорт «Роза Хутір» анонсував початок продажів пакетних турів…

Йдеться про повних пакетах, включаючи квитки на літак в обидві сторони.

Головним авиционным партнером курорту стане компанія Red Wings. Офіційно програма починається 22 грудня. Рейси будуть здійснюватися по четвергах, суботах і неділях з Москви в Сочі і назад. У 2015 році за цим маршрутом літаки літали тільки раз на тиждень в суботу.

В офіційному повідомленні «Троянди Хутір» сказано, що бронювати тури зможуть крім прямих споживачів також і турагентства. Сам курорт тепер позиціонує себе як туроператора, і відповідний запис є на сайті Ростуризму.

Новий «статус кво» курорту не виключив «внутрішньої конкуренції» — зараз в «Роза Хутір» працюють багато інші туристичні компанії. За словами Іллі Уманського, генерального директора компанії «Алеан», його підприємство поки зберігає свою частку в «Роза Хутір», але перспектив її зростання не бачить. «Вважаю, незважаючи на самостійні продажі турів самим курортом, відсоток продажів інших операторів збережеться. Ми зараз маємо певний обсяг місць на «Роза Хутір», але у майбутньому він навряд чи буде зростати», — пояснює Ілля Уманський.

Ніяких «цінових війн» з участю «Троянди Хутір» експерти поки не спостерігають, однак відзначають більш високу маржинальність власних продажів курорту порівняно з іншими операторами. Вони бачать у цьому можливість для курорту «грати ціною» з метою переманювання туристів при завантаженні. Не варто також забувати, що туроператори співпрацюють з гірськолижним сегментом Сочі в умовах вузьких квот, що для кризового періоду служить значним обтяженням.

«В гірському кластері ціни завжди були немаленькими, і в цьому році ніяких винятків не спостерігається. Туристи ж не поспішають бронювати ці готелі і шукають що подешевше у моря, щоб добиратися до гори громадським транспортом», — пояснює представник однієї з туркомпаній.

На думку керівництва багатьох туроператорів, «Роза Хутір» ніколи не вважався «туроператоро-орієнтованим» курортом, а значить зниження обсягів інших гравців ринку буде компенсуватися за продажами іншим сочинським курортів. Це буде і «Горки Місто» і морський кластер.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here