В світі | ProdayGolos
Влада Таїланду вирішили ставити штампи на тіла відпочиваючих, що розгулюють в громадських місцях у непотребном вигляді... За заявами співробітників поліції Таїланду, відвертий зовнішній вигляд багатьох відпочиваючих, особливо іноземних туристів, нерідко стає причиною автомобільних аварій: водії просто задивляються на іноді практично оголені тіла і перестають стежити за дорогою.
Довгострокові візи, що дають право багаторазового вїзду до Італії, з 2013 року становлять 90% від загальної кількості віз, виданих росіянам... Про це заявив посол Італії в Росії Чезаре Марія Рагальини.
18-річний житель Мюнхена російського походження Андрій Чисельский, перебуваючи в якості туриста в Єгипті, підійнявся на вершину Великої піраміди (піраміда Хеопса). За таке порушення за єгипетськими законами покладається тюремний термін.
У минулу пятницю, 25 липня, російський МЗС настійно рекомендував туристам утримуватися від відвідування Мальдів, у випадку найменших підозр, що США і інші країни можуть мати до них претензії...
З учорашнього дня через страйк службовців закрита знаменита Ейфелева вежа в Парижі. Зараз у Франції пік туристичного сезону, але на головну паризьку памятку не може піднятися жодна людина.
Сьогодні Ростуризм закликав російських туристів, які планують в найближчі місяці податися на відпочинок в Крим, їхати туди з готівкою... Зараз на всьому півострові працює трохи більше півсотні банкоматів, в яких можна зняти гроші з банківських карток, що, звичайно ж, мізерно мало, враховуючи його величезну територію, плюс велика жителів і відпочиваючих в літній сезон.
Єгипетський президент Мохамед Мурсі призначив у цей понеділок нового губернатора провінції Луксор. Ним став колишній терорист Адель Мохамед Аль-Хайят, побічно причетний до найбільшого на території Єгипту теракту проти іноземних туристів, що відбувся в 1997 році, коли від рук терористичного угруповання «Джамаа Ісламія» загинули 58 іноземців, що приїхали на екскурсію до луксорскому храму Хатчепсут.
В околицях міста Чунцин (центральний Китай) відкрилася для любителів гострих відчуттів нова прогулянкова доріжка зі скляною підлогою... Споруда знаходиться над прірвою глибиною 200 метрів.
У Білорусі створили додаток для туристів Bring Me Gift для пошуку безкоштовного житла для ночівлі, гіда, їжі та інших послуг під час закордонних подорожей... За словами розробників, Bring Me Gift обєднує можливості багатьох туристичних сервісів, таких як BlaBlaCar, Airbnb, Booking.com та інших.
Сандра Френбергер, що є мером Відня, запропонувала міській раді встановити в місті секс-кабінки, де «нічні метелики» зможуть зустрічатися з клієнтами... Це питання винесуть на обговорення не тільки з робочою групою, яка займається питаннями проституції, але і з представниками поліції та неурядових організацій.